TM Photographer

Foto wspomnienia

ALBUM - NAJPIĘKNIEJSZA PAMIĄTKA

Jesteście już małżeństwem. Przygotowania, ślub i wesele powoli stają się wspomnieniem. Jeszcze żyjecie tymi chwilami, wrzucacie galerię z komentarzami na facebooka i instagrama. Dzielicie się na gorąco swoimi przeżyciami i przerzucacie najfajniejszymi ujęciami. I dobrze, to jest ten moment i ta chwila, Wasza chwila. Ale czas płynie, Was pochłaniają codzienne życiowe sprawy, a galeria ślubnych zdjęć powoli ląduje w zakamarku jakiegoś dysku, ukryta za fotkami z imprezy firmowej, pikniku majowego, wymarzonych kafelków do łazienki czy setki selfie z przyjaciółmi. No cóż, taka kolej rzeczy. Dobrze, jeśli tę Waszą ślubną galerię jakoś odkrywczo nazwiecie, np. ślub, żeby łatwiej do niej trafić. Ale czy oprócz tego, nie fajnie byłoby mieć na półce coś, po co sięgniemy w przypływie sentymentu lub podczas wizyty analogowej cioci?

0038.jpg

Cyfrowy świat ma wiele zalet, ale album ślubny z wydrukowanymi zdjęciami jest ponadczasowy i magiczny. Dobrze przygotowany powinien pokazać, tak jak w reportażu, najważniejsze, najbardziej wzruszające i doniosłe chwile. Duża w tym rola fotografa by oglądając go, można było raz jeszcze przeżyć ten dzień, powrócić do Waszej historii, ale jednocześnie nie zanudzić. Fajnie wybrać zarówno te ujęcia, na których jesteście po prostu piękni, szczęśliwi i patrzycie roześmiani prosto w obiektyw, ale także te niepozowane, pełne emocji momenty. 

0037.jpg

Jeśli miałbym radzić - to fotoalbum, nie fotoksiążka. Dlaczego? Po prostu. Lepsza jakość wydruku, ciekawszy sposób prezentacji zdjęć poprzez możliwość rozłożenia jego stron na płasko, a także większa różnorodność materiałów.

Jeśli chcecie sprawić sobie i bliskim pamiątkę niepowtarzalną i ponadczasową to nie ma lepszego sposobu. 

Pozdrowienia dla wszystkich młodych par!